شیرینی بچه دار شدن

   بچه دار شدن شیرین است. نوزادی که با تمام زیبایی‌هایش می‌آید که به زندگی پدر و مادر زیبایی‌های جدیدی بدهد و لحظات جذاب و گاهی سختی را ایجاد کند. تجربه‌ای متفاوت برای زن و شوهر. و این شیرینی، هزینه دارد و هزینه آن قبل از آمدن نوزاد، شروع می‌شود.

   – خرید سیسمونی و آماده کردن اتاقش

   – ویزیت‌های ماهانه

   – داروها و ویتامین‌های تقویتی

   – آزمایش و سونوگرافی

   – مراجعه به سونوگرافی برای تعیین جنسیت و خرید شیرینی جنسیت مشخص شده

   – هزینه‌های زایمان در بیمارستان

   – و سایر هزینه‌ها

هزینه‌های زایمان

   همانطور که در بخش قبل گفتیم، زایمان و بچه دار شدن هزینه‌های زیادی دارد. اینکه هر ماه برای بررسی وضعیت جنین باید به پزشک مراجعه کنید. مادر باید داروهای مکمل و تقویتی و انواع ویتامین‌ها از جمله ویتامین D را استفاده کند. در هر مرحله از این ۹ ماه گاهی بی حرکت شدن جنین در شکم مادر و نگرانی‌های آن، والدین را به پزشک و یا سونوگرافی می‌کشاند تا از سلامت فرزندشان مطمئن شوند. و همه اینها هزینه دارد.

   وقتی هم که نوبت به، به دنیا آمدن نوزاد می‌رسد هزینه‌های بیمارستانی آن بر تمامی هزینه‌های گذشته اضافه می‌شود.

   حالا راهکار چیست؟

بیمه زایمان، راهکاری جدید برای والدین

   اگر قصد دارید بچه‌دار شوید می‌توانید با تهیه بیمه تکمیل درمان انفرادی، از تمامی پوششهای مربوطه به زایمان بهره‌مند شوید. و این یعنی آرامش بیشتر برای والدین تا بتوانند تمامی مراحل چکاپ و رشد فرزندشان را انجام دهند و دغدغه‌ای برای هزینه‌های مربوطه نداشته باشند.

   این بیمه نامه در ۲ طرح سپیدار و افرا ارائه می‌شود و دارای پوششهای زیر می‌باشد.

جدول بالا چه می‌گوید؟

   شما در هر دو طرح، اگر فقط از پوششهای ویزیت و دارو و زایمان استفاده کنید، ۲ برابر وجه پرداختی‌تان به شما مرجوع می‌شود. در صورتیکه پوششهایی از جمله سونوگرافی و آزمایش را هم حتما نیاز خواهید داشت.

   در طرح سپیدار، ۲ میلیون تومان پوشش ویزیت و دارو و ۸ میلیون تومان پوشش زایمان؛ یعنی جمعا ۱۰ میلیون تومان دریافت می‌کنید. در صورتیکه پرداختی شما فقط ۵ میلیون تومان می‌باشد.

   در طرح افرا، ۳ میلیون تومان پوشش ویزیت و دارو و ۱۰ میلیون تومان پوشش زایمان؛ یعنی جمعا ۱۳ میلیون تومان دریافت می‌کنید. در صورتیکه پرداختی شما فقط ۶.۵ میلیون تومان می‌باشد.

درخواست مشاوره بیمه زایمان

نام و نام خانوادگی(ضروری)

آیا حق بیمه را می‌توانیم قسطی هم پرداخت کنیم؟

   بله می‌توانید. شما برای تهیه طرح سپیدار کافیست ۱.۵۵۰.۰۰۰ تومان نقد و مابقی را طی ۳ چک هر ۳ ماه یک بار و هر کدام با مبلغ ۱.۱۵۰.۰۰۰ تومان پرداخت نمایید.

   یا برای تهیه طرح افرا کافیست ۲.۰۰۰.۰۰۰ تومان نقد و مابقی را طی ۳ چک هر ۳ ماه یک بار و هر کدام با مبلغ ۱.۵۰۰.۰۰۰ تومان پرداخت نمایید.

آیا خانمهایی که الان باردار هستند هم می‌توانند از این بیمه استفاده کنند؟

   بله می‌توانند. اما چون مدت زمان انتظار پوشش زایمان ۹ ماه هست، فقط از پوشش زایمان بهره‌مند نمی‌شوند و می‌توانند از تمامی پوششهای دیگر از جمله ویزیت و دارو، سونوگرافی و آزمایشها بهره ببرند.

دوره انتظار یعنی چی و چه مدت است؟

   دوره انتظار یعنی مدت زمانیکه در آن، پوشش مربوطه برای شما فعال نیست.

   برای مثال دوره انتظار پوشش زایمان، ۹ ماه می‌باشد. شما از فردای تهیه بیمه زایمان میتوانید از تمامی پوششهای بیمه زایمان از جمله ویزیت و دارو بهره‌مند شوید اما اگر قبل از ۹ ماه از شروع بیمه نامه بخواهید فرزند خود را به دنیا بیاورید، فقط هزینه زایمان به شما تعلق نمی‌گیرد.

آیا این بیمه نامه فرانشیز هم دارد؟

   بله و فقط ۱۰ درصد است و تمامی هزینه‌ها شما فقط ۱۰ دردص آنرا پرداخت می‌کنید.

   یعنی اگر مثلا برای ویزیت پزشک ۱۰۰ هزار تومان پرداخت کنید، بیمه زایمان ۹۰ هزار تومان آنرا به شما مرجوع میکند.

آیا می‌توانیم تخفیف هم بگیریم؟

   شما اگر مبلغ حق بیمه را نقد پرداخت کنید یا یک بیمه عمر از بیمه سامان داشته باشید می‌توانید ۱۰% تخفیف بگیرید.

برای کسب اطلاعات بیشترو تهیه این بیمه نامه

می‌توانید هم اکنون به راحتی با ما تماس بگیرید.

۰۳۱۹۱۰۱۱۹۹۰