به مسافرت‌های خود سامان دهید

   تصور کنید چمدان یا کیف پول خود را در فرودگاه مقصد گم کرده اید و نیاز به وسایل ضروری دارید. به دلیل بیماری و یا حادثه‌ای برای شما و یا همراه‌تان مجبور به بازگشت از سفر خود هستید و هزینه زیادی برای سفر خود کرده‌اید. در هنگام سفر، از منزل شما سرقت و یا خانه شما دچار آتش سوزی می شود.

   اینها تنها تعداد معدودی از مخاطراتی هستند که ممکن است در سفرتان با آنها مواجه شوید. تفاوتی ندارد که شما یک سفر چند روزه و یا سفری بلند مدت در پیش دارید، بیمه مسافرتی سامان با آگاهی از تمامی نیازها و مشکلات احتمالی مسافران، کامل‌ترین بیمه نامه مسافرتی را با مناسب‌ترین هزینه در اختیار شما قرار می‌‌دهد.

بالای ۶ میلیون

صدور بیمه مسافرتی

پوشش جهانی

پیگیری حادثه در هر کجای دنیا

تا ۱۰۰.۰۰۰ یورو

بالاترین سقف پوشش

پشتیبانی ۲۴ ساعته

و ارائه خدمات در ۷ روز هفته

ارتباط مستقیم

با ۵۵.۰۰۰ مرکز پزشکی

   + جبران هزینه های فوریت های پزشکی و دندان پزشکی

   + پرداخت هزینه های ناشی از مفقودی چمدان

   + بیمه سرقت و حوادث منزل در طول سفر

   + جبران هزینه های ناشی از کنسلی رویداد های تجاری، ورزشی و آموزشی رزرو شده.

اگر پذیرش تحصیل خودتان را در کشورهای خارجی دریافت کرده‌اید، می‌توانید از طرح دانشجویی استفاده و علاوه بر بهره‌مندی از ۷۰ هزار یورو بیمه، تخفیف خوبی نیز بگیرید.

.

   برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت بیمه مسافرتی متناسب با شرایط خودتان، کافیست هم اکنون با ما تماس بگیرید.

   ۹۹۰ ۱۱ ۹۱۰ ۰۳۱  و  ۶۴ ۲۰ ۳۷۹۳ ۰۳۱

درخواست مشاوره بیمه مسافرتی

نام و نام خانوادگی(ضروری)

پوششهایی که مشتریان عزیز

بر حسب نوع بیمه نامه دریافتی خود

می‌توانند از آنها بهره‌مند شوند

   + پرداخت هزینه بستری شدن در بیمارستان و معالجات پزشکی، به استثناء هزینه های زیبائی، بیماری های مزمن و بیماری هایی که از قبل سابقه داشته باشد. فرانشیز: ۲۵ یورو بجز موارد اورژانسی و ناشی از حادثه و یا بستری شدن در بیمارستان بیش از ۲۴ ساعت
  + انتقال بیمه شده به نزدیکترین مرکز درمانی در اثر حادثه و یا بیماری، هماهنگیهای لازم در جهت انتقال بیمه شده به مرکز درمانی مجهز تر، استفاده از آمبولانس هوایی و یا بازگرداندن بیمه شده به ایران در صورت نیاز
  + پرداخت هزینه فوریت های دندانپزشکی فقط هزینه هایی که به منظور رفع دندان درد و یا پوسیدگی دندان انجام می­گردد. فرانشیز: ۲۵ یورو
  + بازگرداندن جسد بیمه شده متوفی به ایران در صورت فوت وی درخارج از کشور
  + بازگشت یکی از اعضای بلافصل خانواده به کشور محل اقامت در صورت بستری شدن بیمه شده بیش از ۱۰ روز
  + پرداخت هزینه رفت و برگشت یک نفر به درخواست بیمه شده از ایران به محل بستری در صورتیکه که بیمه شده بیش از ۱۰ روز متوالی در بیمارستان بستری باشد.(شامل بلیط رفت و برگشت و مخارج اقامت)
  + مشاوره حقوقی و پرداخت هزینه های دعاوی  بیمه شده در صورتی که طبق قانون مدنی کشور مربوطه تحت پیگرد باشد.
  + راهنمایی و کمک رسانی به بیمه شده در صورت سرقت و یا مفقود شدن مدارک مسافرتی وی.
  + پرداخت هزینه های بازگشت کودکان زیر ۱۵ سال بیمه شده به همراه یک سرپرست به ایران در صورت فوت یا بستری شدن بیمه شده
  + ارسال پیام های فوری بیمه شده به فردی که توسط وی معرفی شده و همچنین ارائه نشانی مراکز درمانی، داروخانه ها، پزشکان به بیمه شده در خارج از کشور
  + پرداخت هزینه بازگشت غیر منتظره بیمه شده به دلیل مسائل حاد پزشکی و یا فوت بستگان درجه اول و بلافصل در صورتیکه نتواند از بلیط اصلی برای بازگشت استفاده نماید. بستگان درجه اول:پدر و مادر ،خواهر و برادر بستگان بلافصل:همسر و فرزندان
  + ارسال دارو های ضروری با تائید پرشکی به کشوری که بیمه شده درآن بستری می باشد.
  + تأخیر در ورود بار همراه بیمه شده: درصورتی که بار همراه بیمه شده ثبت شده باشد، هزینه ملزومات اضطراری شامل البسه و لوازم بهداشتی ضروری تا زمان بازگرداندن بار به دلیل تأخیر در ورود بار همراه وی را مشروط به آنکه شرکت هواپیمایی مربوطه عضو یاتا باشد پس از گذشت حداقل ۶ ساعت تاخیر، حداکثر تا سقف مندرج در بیمه نامه پرداخت می گردد . در کلیه موارد، اسناد موید وقوع تاخیر که به تایید شرکت هواپیمایی رسیده باشد و نیز اصل صورتحساب های خرید باید منضم به درخواست خسارت بیمه شده باشد
  + فقدان بار تحویلی به هواپیما. در صورت فقدان بار توسط شرکت هواپیمایی حامل، مابه التفاوت خسارت پرداخت شده توسط حامل و خسارت واقعی مطابق مستندات تا سقف مندرج در بیمه نامه برای مجموعه بار و لوازم تحویل شده به هواپیما، پرداخت میگردد.
  + یافتن بار و ارسال بار و ملزومات شخصی
  + پرداخت هزینه هایی که در صورت تأخیر هواپیما متوجه بیمه گذار خواهد بود (اقامت در هتل، صرف غذا) با ارائه اصل صورتحساب و تائیدیه شرکت هواپیمایی
  + ارسال پول نقد (به شرط آنکه بیمه شده در طول سفر خود به خارج از کشور محل اقامت در نتیجه سرقت، مفقود شدن بار، بیماری و یا حادثه پول نقد خود را از دست بدهد و نیز مبلغ مورد درخواست بیمه شده ابتدا در ایران بصورت نقد نزد شرکت رسمی بیمه سامان سپرده گذاشته شود)
  + ارسال وجه الضمان (مشروط به اینکه مبلغ مورد درخواست بیمه شده ابتدا در ایران بصورت نقد نزد شرکت رسمی بیمه سامان سپرده گذاشته شود)
  + جبران هزینه های پزشکی ناشی از بیماری کووید۱۹( کرونا ویروس) در مقصد. برای دریافت این پوشش داشتن کارت واکسن (به شرطی که از از زمان تزریق دوز دوم ۲هفته گذشته باشد) و یا انجام تست پی سی آر۷۲ساعت قبل از خروج از کشور یا در بدو ورود در کشور مقصد الزامی است. بدیهی است در صورت مثبت بودن تست قبل از سفر, پوشش فوق خارج از تعهدات بیمه گر می باشد. در صورت نداشتن کارت واکسن معتبر با شرایط اعلامی و یا عدم انجام تست پی سی آر دوره انتظار ۱۴ روزه از زمان خروج از کشور شامل این پوشش می باشد.
  + جبران هزینه اقامت در هتل ناشی از قرنطینه به دلیل بیماری کووید۱۹( کرونا ویروس) در مقصد و در طول مدت سفر .برای دریافت این پوشش همراه داشتن تست پی سی آر مثبت الزامی است  همچنین در صورتی که طبق قوانین کشور مقصد الزام به قرنطینه در بدو ورود  به صورت کلی و برای تمامی مسافران از کشوری خاص یا شرکت هواپیمایی خاص وجود داشته باشد , پوشش فوق خارج از تعهدات بیمه گر می باشد.
  + جبران هزینه‌های ناشی از کنسلی بلیط هواپیما یا کنسلی هتل محل اقامت به دلیل مثبت شدن تستpcr بیمه شده   حداکثر ۳روز قبل از عزیمت به سفر( این هزینه به صورت ما به تفاوت هزینه دریافتی از شرکت هواپیمایی و گردشگری با ارا‌ئه مدارک اخذ شده از شرکت های مذکور قابل دریافت می باشد)
  + پرداخت هزینه بازگشت بیمه شده به دلیل قرنطینه اجباری در کشور مقصد در صورتیکه نتواند از بلیط اصلی برای بازگشت استفاده نماید.( این هزینه به صورت ما به تفاوت هزینه دریافتی از شرکت هواپیمایی و گردشگری با ارا‌ئه مدارک اخذ شده از شرکت های مذکور قابل دریافت می باشد)
  + پرداخت هزینه بستری شدن در بیمارستان و معالجات پزشکی، به استثناء هزینه های زیبائی. فرانشیز: ۲۵ یورو بجز موارد اورژانسی و ناشی از حادثه و یا بستری شدن در بیمارستان بیش از ۲۴ ساعت(همراه با پوشش شرایط حاد بیماری های سابقه دار، بدین معنی که در صورت بوجود آمدن شرایط مذکور و به خطر افتادن حیات بیمه شده، شرکت بیمه هزینه های اورژانس بیمار را تا زمان رسیدن به شرایط پایدار تحت پوشش قرار می دهد، لازم به ذکر است این پوشش در طرح های بلند مدت نهایتاً تا ۹۲ روز طی سفر متوالی قابل ارائه خواهد بود)

جهت دریافت مناسب‌ترین و مـطمـئـن‌ترین بیمه نامه مسـافـرتی برای خــــــودتـان و یا عـــزیـزان‌تـان، هم اکـــنون خـــیلی راحــت با ما تماس بگیرید.

۹۱۰۱۱۹۹۰ ۰۳۱

۳۷۹۳۲۰۶۴ ۰۳۱