همکاری با ما در راستای ارزشمند کردن زندگی دیگران

   انسانهایی که ثروتمند می‌شوند یاد گرفته‌اند که به دیگران خدمت و از فرصت‌های پیش روی خود استفاده کنند. اگر قصد دارید که در کنار شغل فعلی خود، درآمد مازادی داشته باشید و یا به دنبال یک منبع درآمدی خوب هستید، می‌توانید با پیوستن به خانواده ما در سایت من و بیمه، همکاری خود را آغاز نمایید.

.

نحوه کار به چه شکلی است؟

   نحوه کار به این شکل است که پس از تکمیل فرم پایین صفحه و تایید شما، لینکی اختصاصی به شما تعلق می‌گیرد. پس از آن خدمات ما در حوزه بیمه را بررسی می‌فرمایید و با مطالعه صفحه مربوطه با هر کدام از آنها آشنا می‌شوید. سپس شما در ارتباطاتی که با دیگران دارید برحسب نیاز ایشان به هر کدام از خدمات ما، میتوانید لینک اختصاصی خودتان را به ایشان ارائه نمایید تا آنها از خدمات خانواده من و بیمه بهره‌مند گردند.

   با توجه به اینکه لینک شما قابل پیگیری می‌باشد، کاملا مشخص است که چه فردی از سمت شما به این سایت مراجعه کرده و چه خریدهایی انجام داده است.

   لذا شما کافیست که با محصولات و خدمات ما آشنا شوید و طی ارتباط خود با دیگران بتوانید آنها را مجاب کنید که برای مساله‌های آنها از جمله هزینه‌های ویزیت پزشک و دارو، گارانتی موبایل، مسافرت و غیره، راه‌حل مطمئنی دارید و لینک خود را در اختیار آنها بگذارید و تشویق‌شان کنید تا از سایت خرید نمایند.

   درآمد شما بصورت درصدی از فروش تعریف می‌شود و بر حسب نوع محصولی که به دیگران ارائه می‌دهید می‌تواند از ۲ الی ۱۰% مبلغ پرداختی مشتری باشد که فرد ارجاع شده از سوی شما، از سایت خرید می‌کند.

   میزان دریافتی شما بر حسب میزان خرید مشتری‌هایتان در ماه قبل مشخص می‌گردد و واریز پول به حساب شما پانزدهم هر ماه صورت می‌گیرد.

چگونه درخواست همکاری کنیم؟

   برای ارسال درخواست خود، کافیست همین الان خیلی راحت فرم زیر را تکمیل فرمایید تا فرایند ثبت نام شما صورت پذیرد.

ارسال مجدد کد یکبار مصرف (۰۰:۴۵)

چگونه مشتریان را در سایت ثبت نام کنیم؟

   برای اینکه مشخص باشد یک مشتری را شما به سایت ارجاع داده‌اید و از این طریق بتوانید درآمدی تشویقی به دست بیاورید، می‌توانید از روش زیر استفاده نمایید.

  پس از این که خودتان از طریق فرم بالا یا از طریق گزینه عضویت که در منوی سایت وجود دارد، در سایت ثبت نام کردید، منوی سایت را باز کنید و بر روی گزینه “پنل کاربری کاربران” کلیک کنید.

پس از باز شدن پنل کاربری کاربران، دوباره از منوی سایت گزینه “لینک پولساز شما” را انتخاب کنید.

در صفحه باز شده با نام “مولد لینک” ۲ اِلمان را می‌بینید

   ۱- شناسه بازاریابی شما

   ۲- لینک معرف شما:

   کافیست زمانی که قصد دارید یک مشتری را در سایت ثبت نام کنید، شناسه بازاریابی خودتان را در بخش “کد معرف” وارد کنید. یا می‌توانید لینک معرف خودتان را برای مشتری ارسال کنید تا مشخص باشد که این مشتری از سمت شما وارد سایت شده است.

   پس از انجام یکی از این ۲ حالت، چنانچه مشتری در آن لحظه و یا چند روز بعد اقدام به تهیه محصولی از سایت نماید، ما برای شما پاداش مورد نظر را در حساب‌تان منظور میداریم و پانزدهم ماه بعد، درآمدهای تشویقی شما به حساب بانکی‌تان واریز میگردد.

ManoBime.com

محصولات زیر را شما به مشتری معرفی کنید تا ما توضیحات لازم را به ایشان بدهیم.

   در این روش شما معرفی محصول را انجام می‌دهید و از توضیحات داخل سایت برای دادن اطلاعات بیشتر به مشتری بهره می‌برید. پس از ثبت اطلاعات تماس مشتری در سایت، کارشناسان ما با ایشان تماس گرفته و اطلاعات تکمیلی را در اختیار مشتری می‌گذارند و در صورت تهیه بیمه نامه، درآمد تشویقی شما به حساب‌تان منظور می‌گردد.

   + کارت اختصاصی کودک یا هپی کارت (Happy Cart)

   + بیمه تکمیل درمان انفرادی – خانواده

   + بیمه بدنه کیلومتری