همکاری در فروش

   اگر با بیمه آشنایی دارید و قصد دارید که در کنار شغل فعلی خود، درآمد مازادی داشته باشید و یا به دنبال یک منبع درآمدی خوب هستید، می‌توانید با پیوستن به خانواده ما در سایت من و بیمه، همکاری خود را آغاز نمایید.

.

نحوه کار به چه شکلی است؟

   نحوه کار به این شکل است که پس از تایید شما، لینکی اختصاصی به شما تعلق می‌گیرد. شما میتوانید با ارائه این لینک به فعالین بیمه و افرادی که نیاز به آموزشهای مربوطه دارند، نسبت به فروش آموزشهای سایت من و بیمه اقدام کنید و پورسانت خود را دریافت نمایید. با توجه به اینکه لینک شما قابل پیگیری می‌باشد، کاملا مشخص است که چه فردی از سمت لینک شما به این سایت مراجعه کرده و چه خریدهایی انجام داده است.

   لذا شما کافیست که با بیمه آشنا و با فعالین این صنعت در ارتباط باشید و بتوانید آنها را مجاب کنید که برای مساله‌های آنها از جمله فروش، راه‌حل مطمئنی دارید و لینک خود را در اختیار آنها بگذارید و تشویق‌شان کنید تا از سایت خرید نمایند.

پورسانت‌های مربوطه در روزهای پنجم و بیستم هر ماه پرداخت میگردد. لازم به ذکر است که با توجه به اینکه تمامی محصولات ضمانت بازگشت وجه دارد، پس از اینکه مدت زمان ضمانت به پایان رسید و خرید محصول قطعی شد، پورسانت مربوطه برای شما محاسبه میگردد.

.

چگونه درخواست همکاری کنیم؟

برای ارسال درخواست خود، کافیست بر روی آیکون واتساپ که در ذیل قرار دارد کلیک و درخواست خود را ارسال نمایید تا مراحل بعدی صورت پذیرد.

0