در فروش روی هر دقیقه حساب کنید

13 مرداد 1400

در فروش روی هر دقیقه حساب کنید

به جای اینکه ساعت را در نظر بگیرید، به دقایق توجه کنید. در هر کاری که می‌کنید سریعتر عمل نمایید. سرعت عمل داشته باشید. در خود احساس اضطرار ایجاد کنید.

بهترین زمان ملاقات با تصمیم‌گیرندگان درباره خرید قبل و بعد از شروع کار رسمی آنهاست. این مطلب به خصوص درباره کارفرمایان و صاحبان موفق شرکتها صدق می‌کند. علت موفقیت آنها این است که زودتر کارشان را شروع می‌کنند و دیرتر محل کار خود را ترک می‌نمایند.

 

زنگ تنفس برای نوشیدن چای می‌تواند شما را ثروتمند کند

زمان صرف چای را هدر ندهید. وقتی اشخاص به دانشگاه می‌روند و یا اولین کارشان را شروع می‌کنند، بخش اعظم وقتشان در حول و حوش صرف چای، قهوه یا ناهار می‌گذرد. وقتی صبح وارد می‌شوند، یه این فکر می‌کنند که چه زمانی می‌خواهند چای بخورند و با چه کسی می‌خواهند این وقت را بگذرانند. اما شما قرار نیست چنین کاری بکنید.

از آنجایی که شما با توجه به نتایجی که به دست می‌آورید حقوق دریافت می‌کنید، از انجام دادن هر کاری که در آن پول نباشد خودداری می‌ورزید. به جای اینکه وقت خود را صرف نوشیدن قهوه بکنید، از آن فرصت برای افزایش فروش خود استفاده نمایید. این می‌تواند روی درآمد شما تاثیر قابل ملاحظه‌ای بر جای بگذارد.

 

افزایش درآمد فوری

اشخاص بطور متوسط روزی دو الی چهار بار چای یا قهوه صرف می‌کنند که هر کدام حدود ۱۰ دقیقه و در مواقعی بیشتر وقت می‌گیرد. این بطور متوسط ۳۰ دقیقه در روز می‌شود. اگر ۳۰ دقیقه را در ۵ روز کاری ضرب کنیم، به ۱۵۰ دقیقه در هفته می‌رسیم و اگر ۱۵۰ دقیقه را در ۵۰ هفته کاری ضرب کنیم، به رقم ۷۵۰۰ دقیقه می‌رسیم. این معادل ۱۲۵ ساعت کار در سال است که از ۱۵ روز کار کردن فراتر می‌رود.

 

وقتی تصمیم بگیرید که هر زنگ تنفس صرف چای یا قهوه را به انجام دادن کاری مولد اختصاص بدهید، سالی ۱۵ روز حقوق بیشتر می‌گیرید

با جمع کردن زنگ تنفس صرف چای یا قهوه و زمان صرف ناهار می‌توانید دو ماه و نیم بر درآمد سالانه خود بیفزایید که این درآمد شما را ۲۵ درصد افزایش می‌دهد. از آنجایی که هر کاری را که مرتب انجام دهید تبدیل به عادت می‌شود، اثربخشی بیشتر هم به زودی تبدیل به عادت میگردد. اینگونه از روی عادت زمان خود را به درستی صرف می‌کنید و بعد در شرایطی قرار می‌گیرید که از همه کسانی که در پیرامون شما هستند درآمد بیشتری به دست می‌آورید.

شما می‌توانید ناهار خود را در رستورانها یا فست‌فودهای مختلف میل کنید و از این طریق فرصت آشنایی با مالکان آن کسب‌وکار را خواهید داشت و میتوانید مشتریان جدیدی برای فروش بیمه عمر به دست بیاورید. از سوی دیگر میتوانید برخی از مشتریان خود را به ناهار دعوت کنید و در زمان سرو غذا، هم بر روی تقویت ارتباط خود کار کنید و هم بتوانید پرزنت محصول خود را انجام دید.

حتی میتوانید برای خوردن چایی هم هز از گاهی به کافه‌های مختلف سر بزنید و از این طریق نیز مشتریان جدیدی به دست آورید.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لینک کوتاه: