در فروش روی هر دقیقه حساب کنید

دسته بندی ها : فروش, موفقیت 8 مهر 1399 بخش تولید محتوا

در فروش روی هر دقیقه حساب کنید

به جای اینکه ساعت را در نظر بگیرید، به دقایق توجه کنید. در هر کاری که می کنید سریع تر عمل نمایید. سرعت عمل داشته باشید و در خود احساس اضطرار ایجاد کنید .

 

بهترین زمان ملاقات با تصمیم گیرندگان درباره خرید قبل و بعد از شروع کار رسمی آنهاست. این مطلب به خصوص درباره کارفرمایان و صاحبان موفق شرکتها صدق می کند. علت موفقیت آنها این است که زودتر کارشان را شروع می کنند و دیرتر محل کار خود را ترک می نمایند.

 

زنگ تنفس برای نوشیدن چای می تواند شما را ثروتمند کند

زمان صرف چای را هدر ندهید. وقتی اشخاص به دانشگه می روند و یا اولین کارشان را شروع می کنند، بخش اعظم وقتشان در حول و حوش صرف چای، قهوه یا ناهار می گذرد. وقتی صبح وارد می شوند، یه این فکر می کنند که چه زمانی می خواهند چای بخورند و با چه کسی می خواهند این وقت را بگذرانند. اما شما قرار نیست چنین کاری بکنید.

از آنجایی که شما با توجه به نتایجی که به دست می آورید حقوق دریافت می‌کنید، از انجام دادن هر کاری که در آن پول نباشد خودداری کنید. به جای اینکه وقت خود را صرف نوشیدن قهوه بکنید، از آن فرصت برای افزایش فروش خود استفاده نمایید. این می‌تواند روی درآمد شما تاثیر قابل ملاحظه ای بر جای بگذارد.

 

افزایش درآمد فوری

اشخاص بطور متوسط روزی دو الی چهار بار چای یا قهوه صرف می کنند که هر کدام حدود 10 دقیقه و در مواقعی بیشتر وقت می گیرد. این بطور متوسط 30 دقیقه در روز می شود. اگر 30 دقیقه را در 5 روز کاری ضرب کنیم، به 150 دقیقه در هفته می رسیم و اگر 150 دقیقه را در 50 هفته کاری ضرب کنیم، به رقم 7500 دقیقه می رسیم. این معادل 125 ساعت کار در سال است که از یک ماه کار کردن فراتر می رود.

 

وقتی تصمیم بگیرید که هر زنگ تنفس صرف چای یا قهوه را به انجام دادن کاری مولد اختصاص بدهید، سالی یک ماه حقوق بیشتر می گیرید.

 

با جمع کردن زنگ تنفس صرف چای یا قهوه و زمان صرف ناهار می توانید دو ماه و نیم بر درآمد سالانه خود بیفزایید که این درآمد شما را 25 درصد افزایش می دهد. از آنجایی که هر کاری را که مرتب انجام دهید تبدیل به عادت می شود، اثربخشی بیشتر هم به زودی تبدیل به عادت می گردد. اینگونه از روی عادت زمان خود را به درستی صرف می کنید و بعد در شرایطی قرار می گیرید که از همه کسانی که در پیرامون شما هستند درآمد بیشتری به دست می آورید.

 

میتونید در زمان خوردن چایی و قهوه به فایلهای انگیزشی یا آموزشی گوش بدید تا شاید هم کمی استراحت کرده باشید و هم این زمانها را به نحوی موثرتر بگذرونید.

مطالب زیر را حتما بخوانید:

نظرات کاربران

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    لینک کوتاه :
    0